Київський військовий ліцей імені Івана Богуна набирає на навчання юнаків та дівчат

Дата: 03.06.2022 15:28

Право на вступ до ліцею мають юнаки та дівчата громадяни України, незалежно від місця їх проживання, яким у рік зарахування виповнюється 13-14 років (7 клас) або 15-16 років (9 клас) та закінчили у рік вступу відповідно 7-й або 9-й класи загальноосвітнього навчального закладу; придатні за станом здоров’я навчатися в ліцеї та по його закінченні зобов’язуються продовжити навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України або військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів України.

Перевага при вступі надається дітям, чиї батьки загинули при виконанні службових обов’язків, дітям-сиротам або позбавленим батьківського піклування, а також дітям військовослужбовців та постраждалим від російсько-української війни.

Іншу інформацію про вступ на навчання можна отримати на сайті Київського військового ліцею  kvl.mil.gov.ua

та за телефонами:  (066) 366-15-20, (063) 643-38-90