На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»

Дата: 01.06.2022 11:34

На сьогодні в базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій. Найбільший попит мають робітники сільського господарства (28%), переробної промисловості (25%), охорони здоров’я (10%), оптової та роздрібної торгівлі (9%).

Насамперед роботодавці області потребують робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, кваліфікованих робітників з інструментом, працівників сфери торгівлі та послуг, а саме: водіїв, трактористів, токарів, машиністів екскаватора, електромонтерів, слюсарів, підсобних робітників, вантажників, продавців тощо. Потрібні також швачки, кухарі, охоронники, соціальні працівники. Є й інші вакансії — провізора, спеціаліста державної служби, вчителя, вихователя, інспектора, інженера, лікаря, керівника музичного, економіста, практичного психолога.

Найбільша база легальної роботи за посиланням.

Телеграм-канал актуальних вакансій — «Робота зараз: Державна служба зайнятості».

Чернігівський обласний центр зайнятості