Виплати перерахованих пенсій працюючим пенсіонерам розпочнуться з червня цього року

Дата: 30.05.2022 11:28

Виплата перерахованих пенсій буде проводитись, починаючи з червня з доплатою за квітень і  травень.

Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Пенсіонери, які після виходу на пенсію офіційно працювали, що два роки набувають право на перерахунок пенсії. Перерахунок здійснюється за зверненням пенсіонера або автоматично з 1 квітня.

Право на автоматичний перерахунок визначає страховий стаж, набутий у тому числі по лютий поточного року.

Оскільки за І квартал 2022 року страхувальники подавали звіти по 10 травня включно, перерахунок працюючим пенсіонерам проводили саме в цьому місяці.