Рада продовжила воєнний стан в Україні до 23 серпня

Дата: 24.05.2022 10:36

Верховна Рада України на засіданні 21 травня проголосувала за Закон про затвердження Указу Президента України про продовження строку дії воєнного стану до 23 серпня 2022 року. "За" проголосували 320 депутатів.

У пояснювальній записці до Закону "Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" зазначено, що Закон розроблено відповідно до пункту 20 частини 1 статті 106 Конституції України, статті 5 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" з метою забезпечення продовження строку дії воєнного стану в Україні у зв'язку із триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України".

Зокрема, строк дії воєнного стану  в Україні продовжується  з 05 години 30 хвилин 25 травня 2022 року строком на 90 діб.