Відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради

Дата: 20.05.2022 12:53

У четвер, 19 травня, в умовах воєнного стану відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради за участю сільського голови Дмитра Федорова, його заступника з питань діяльності виконавчих органів Юрія Ткаченка, секретаря сiльської ради Світлани Стопичевої, доповідачів із питань порядку денного та працівників виконавчого апарату сільської ради.

Під час засідання обговорювалися питання про покладання обов’язків секретаря виконавчого комітету на період відсутності працівника; підготовку до проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території Новобілоуської сільської ради; затвердження актів обстеження та видачу ордера на видалення зелених насаджень; заходи щодо протипожежного захисту на території громади, а також інші питання щодо забезпечення  життєдіяльності Новобілоуської територіальної громади.

За інформацією Новобілоуської територіальної громади