День вишиванки в Україні

Дата: 19.05.2022 13:56

Українські традиції — одні з найкрасивіших у світі. Ми маємо пишатися ними, берегти й поширювати їх. Зокрема, гордістю нашої країни є українська вишивка. І щороку в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. В цей день прийнято одягати вишиванку і відправлятися в ній у звичних справах. Ми робимо це, і весь світ бачить, яка неймовірно прекрасна наша Україна. День вишиванки одне з молодих свят, але з кожним роком воно набуває все більшого визнання. Тож у цей день вишиванки вдягають не лише по всіх громадах України, а й за кордоном. Пам’ятаймо, що ми — Українці.  Великий народ великої України. Віримо в нашу перемогу! Слава Україні!