Звернення Новобілоуського сільського голови до мешканців громади

Дата: 28.02.2022 14:49

Шановні  мешканці Новобілоуської територіальної громади!

Наша мирна громада була обрана путінськими військами в якості майданчика військових дій. Збройні Сили України нанесли окупантам нищівних уражень. Влада в громаді була та буде українською!

Унаслідок бойових дій більшість населених пунктів громади позбавлені електроенергії та зв’язку. Виконком та адміністрація громади працює в режимі оперативного чергування задля забезпечення функціонування інфраструктури та постачання продуктів харчування. Надання муніципальних послуг мешканцям громади зупинено до відновлення миру.

Всім мешканцям та гостям Новобілоуської громади без надзвичайної необхідності категорично не рекомендую виходити з обійсть навіть у світлу пору доби. В період з 18:00 до 05:00 у населених пунктах громади діє комендантська година. Головне завдання для мирного населення – зберегти життя та здоров’я, все інше зроблять Збройні Сили України.

Бережіть себе та рідних.
Слава Україні!