20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 08:18

Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні, встановлений згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

У новітній історії нашої держави Революція гідності стала переломним моментом, який змінив свідомість багатьох українців. І в цей пам’ятний день ми віддаємо шану тим героям, які вийшли на центральні площі своїх міст та пожертвували життям заради європейського майбутнього України. Саме Герої Небесної Сотні стали рушійною силою, яка сколихнула всю країну, пробудивши в українцях ще більших дух патріотизму та бажання її змінити. Їхні імена назавжди закарбовані у новітній історії України.

Вічна слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!