Успіх наших дівчат на змаганнях ІV Гімназіади Чернігівської області

Дата: 07.02.2022 15:14

Дівчата Халявинського закладу загальної середньої освіти вийшли переможцями змагань зі стрітболу ІV Гімназіади Чернігівської області.

У першому матчі винесли Корюківку (8:2), провально почали гру проти Сосниці (0:3), однак потім забігали і справа пішла — 5:3, а в підсумку 5:4. Вирішальну гру з головними конкурентками (Бахмач) почали дуже потужно (3:0), володіли ініціативою, от тільки багато «мазали». І в підсумку суперниці змогли відігратися 3:3. Овертайм до двох влучань. Халявин жваво починає (4:3), однак Бахмач відіграється (4:4), та нові атаки халявинських дівчат таки дають результат — 5:4. Перемога в матчі та в турнірі загалом.

Основну четвірку склали: Настя Москаленко (11 клас), Діана Сергієнко (9), Євгенія Пономарьова (9) і Олександра Геращенко (9). Тренер — Анатолій Іванович Гайовий. Вітаємо наших переможців!

За інформацією відділу культури,

сім’ї, молоді, спорту та туризму Новобілоуської сільської ради