Відбулося спільне засідання постійних комісій Новобілоуської сільської ради

Дата: 26.01.2022 16:02

26 січня 2022 року відбулося спільне засідання постійних комісій Новобілоуської сільської ради з питань планування, фiнансiв, бюджету, соцiально-економiчного розвитку, пiдприємництва, iнвестицiйної дiяльностi та регуляторної полiтики, а також освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, праці та соціальної політики.

У роботі комісії взяли участь сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, секретар сiльської ради Світлана Стопичева, працівники виконавчого апарату сільської ради та доповідачі з питань порядку денного.

На порядок денний було винесено близько 50 питань, що вносяться на розгляд пленарного засідання одинадцятої сесії сільської ради. Після детального обговорення депутатами було підтримано всі проекти рішень та рекомендовано винести їх на розгляд чергової сесії.