Відбулося спільне засідання постійних комісій Новобілоуської сільської ради

Дата: 25.01.2022 16:50

25 січня поточного року відбулося спільне засідання постійних комісій Новобілоуської сільської ради з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою, екології, транспорту, зв’язку та сфери послуг, а також прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської діяльності та етики. На порядок денний було винесено 179 питань, які вносяться на розгляд пленарного засідання одинадцятої сесії восьмого скликання.

У роботі комісії взяли участь сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров, секретар сiльської ради Світлана Стопичева, доповідачі з питань порядку денного та працівники виконавчого апарату сільської ради.

Після детального обговорення депутатами було підтримано всі проекти рішень та рекомендовано винести їх на розгляд чергової сесії.