Понад Крутами вічність у сурми сурмить...

Дата: 28.01.2022 16:12

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Щоб вшанувати пам’ять молодих захисників української державності та з метою зміцнення патріотичних почуттів учнів, на базі гуртків комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області відбувся комплекс заходів, приурочених цій події. Для вихованців гуртків організовано виховні бесіди, круглі столи, перегляд документальних стрічок. У ході заходів вихованці розширили знання про історичні події січня 1918 року та вшанували  пам'ять  полеглих юнаків хвилиною мовчання.