Змагання з міні-футболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти

Дата: 26.01.2022 13:08

З метою залучення дітей до ведення здорового способу життя та популяризації міні-футболу серед юнаків, у залік шкільної спартакіади школярів,  25 січня поточного року на базі Халявинського закладу загальної середньої освіти були проведені змагання з міні-футболу серед юнаків, в яких взяли участь 7 команд.

Бронзовим призером стала команда Кувечицького ЗЗСО, друге місце за собою залишили футболісти Старобілоуської школи.

Впевнену перемогу та звання чемпіона району в змаганнях здобула команда юнаків  Роїщенського навчального закладу.

Учасників змагань привітав начальник відділу культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Олександр Чаус. Він вручив переможцям та призерам грамоти.

За інформацією відділу культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму