До Дня Соборності України

Дата: 26.01.2022 11:02

До Дня Соборності України Новобілоуський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів провів ряд цікавих заходів із метою патріотичного виховання. Учні 1-4 класів охоче взяли участь у виставці малюнків «Моя чарівна Україна», 3-4 класи активно долучилися до квесту «Україна — єдина країна», а 5-11 класи не залишилися осторонь конкурсу стіннівок «Україна очима дітей» (створення постів в соцмережі Instagram). Крім того, для школярів була підготована книжкова полиця «Україна у нас єдина» та проведена інтелектуальна хвилинка, на якій діти розгадували кросворд «Ми — це Україна». А ще школярі з цікавістю слухали своїх класних керівників на годинах спілкування на теми: «22 січня — День соборності України», «З Україною в серці», «Моя Батьківщина — Україна», «Ми різні, але єдині».

В Старобілоуській сільській бібліотеці до Дня Соборності України організовано книжкову виставку «Україна — єдина» та проведено бесіду «Україна — моя країна».