В єдності наша сила

Дата: 24.01.2022 14:27

22 січня 2022 року українці відзначили 103 річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки — однієї з ключових подій Української революції 1917-1921 років.

З нагоди цієї визначної дати у КЗ «Центр позашкільної освіти» відбулася низка тематичних заходів, метою яких є виховання патріотичних почуттів і утвердження національної ідентичності. Педагоги закладу підготували виховні бесіди та історичні екскурси на тему «Тільки в єдності наша сила», під час яких вихованці поглибили знання про історичні події. Крім того, діти  створювали тематичні  вироби, малюнки та декламували вітальні вірші, уславлюючи велику історичну подію. Низку патріотичних заходів до Дня Соборності України провели і вчителі Новобілоуського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.