З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2022 11:12

Шановні мешканці Новобілоуської територіальної громади! Прийміть найщиріші привітання з нагоди найвеличнішого свята нашого народу — Дня Соборності України!

22 січня 1919 року, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі. І цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки увійшов в історію як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України в 1991 році.

Дорогі земляки, нехай цей визначний день утвердить кожного з нас у патріотизмі та додасть наснаги задля нових звершень, які ми робитимемо задля блага України та добробуту українців. Хай наша діяльність позначається світлими справами задля розвитку нашої громади і всієї України. Зичимо Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, достатку та ще більшої єдності.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус