Покладання квітів з нагоди Дня Соборності України

Дата: 21.01.2022 13:45

Щороку 22 січня наша держава відзначає День Соборності України — свято, яке нагадує нам про єдність і незалежність українського народу. Цьогоріч виповнюється 103-тя річниця проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулося в далекому 1919 році. Це була велична подія нашої багатовікової історії, надзвичайно важливий день об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

З нагоди Дня Соборності України в Новобілоуській територіальній громаді відбулося покладання квітів до пам’ятників загиблим героям, які боронили рідну землю. Зокрема, в Новому Білоусі в церемонії покладання взяли участь Новобілоуський сільський голова Дмитро Федоров, його заступник з питань діяльності виконавчих органів Юрій Ткаченко, секретар сiльської ради Світлана Стопичева, начальник відділу культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Олександр Чаус, в.о. начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності Наталія Коваленко, директор Новобілоуського будинку культури Наталія Цвік та інші представники громади. Присутні вшанували загиблих воїнів, які віддали життя за мир, цілісність і незалежність України, та поклали квіти до обеліску Слави воїнам-односельцям. Відзначення Дня Соборності України відбулося під гаслом «Ми — це Україна».