Відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради

Дата: 19.01.2022 12:01

У вівторок, 18 січня, відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради за участю сільського голови Дмитра Федорова, його заступника з питань діяльності виконавчих органів Юрія Ткаченка, керуючої справами виконавчого комітету Олени Плотнікової, секретаря сiльської ради Світлани Стопичевої, доповідачів із питань порядку денного та працівників виконавчого апарату сільської ради.

Під час засідання було розглянуто понад двадцять питань, які виносяться на розгляд засідання членами виконавчого комітету сільської ради. Зокрема, обговорювалися питання щодо визначення дати проведення загальних зборів громадян сіл Новобілоуської територіальної громади; затвердження перспективного плану роботи з військовозобов’язаних і призовників Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області на 2022 рік; затвердження плану заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству в Новобілоуській сільській раді в 2022 році на території Новобілоуської сільської ради. Розглядалися питання щодо забезпечення  розвитку та життєдіяльності Новобілоуської територіальної громади; забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Новобілоуської сільської ради; переведення деяких садових будинків у жилі та присвоєння їм адреси, виділення матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади у зв’язку зі складними життєвими обставинами, а також інші важливі фінансові, бухгалтерські та кадрові питання. Після детального обговорення членами виконавчого комітету було одноголосно підтримано всі важливі питання.

За інформацією Новобілоуської територіальної громади