Вітаємо зі Старим Новим роком та Щедрим Вечором!

Дата: 13.01.2022 15:17

Дорогі мешканці Новобілоуської територіальної громади! Від щирого серця та з добром у душі вітаємо Вас із чудовими зимовими святами — Старим Новим роком і Щедрим Вечором!

Бажаємо кожному з Вас піднесеного святкового настрою, благополуччя в особистому житті, успіхів у професійній сфері, сміливих рішень, процвітання, досягнення цілей, сил і наснаги до нових звершень.

Нехай у цей щедрий вечір почнуть здійснюватися всі ваші найзаповітніші мрії та бажання. А на Старий Новий рік у ваших оселях рясно засіється на щастя, радість, мир, міцне здоров’я та добробут. Бажаємо, щоб у вашому житті відбувалося якомога більше щасливих подій, а в родинах завжди лунав радісний і дзвінкий сміх. Миру і любові Вам на весь прийдешній рік!

З повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус