Дата: 10.01.2022 09:14

Повідомлення про оголошення конкурсу

Виконавчий комітет Новобілоуської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Центр культурних послуг» Новобілоуської сільської ради (розпорядження сільського голови № 9-к від 10.01.2022 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КЗ «Центр культурних послуг» Новобілоуської сільської ради").

Керівником закладу культури може бути особа яка:

- є громадянином України;

- вільно володіє державною мовою;

- має вищу освіту;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи приймаються: до 17:00 год. 08 лютого 2022 року за адресою: Чернігівська область Чернігівський район с. Новий Білоус, вул. Троїцька, 7, тел. 68-86-42.

За детальною інформацією щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, умов оплати праці звертатись до керуючої справами виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради Олени ПЛОТНІКОВОЇ.

Вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади

директора КЗ «Цент культурних послуг»

Керівником закладу культури може бути особа яка:

- є громадянином України;

- вільно володіє державною мовою;

- має вищу освіту;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

Перелік необхідних документів для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу ( в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копії документів про вищу освіту;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (у разі наявності);

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.