Займаєтесь посередництвом у працевлаштуванні — звітуйте до служби зайнятості

Дата: 11.01.2022 15:01

Це стосується тих роботодавців, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Інформацію про кількість працевлаштованих громадян (звітність №1-ПА) посередникам слід подавати до центру зайнятості за місцем здійснення діяльності до 15 числа місяця після звітного кварталу (до 15 січня 2022 року звіт за ІV квартал 2021 року).

За неподання або порушення порядку подання даної звітності роботодавцям «світить» штраф у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення (на сьогодні – 13 000 грн).

Форма звітності №1-ПА на нашому сайті за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/forma-zvitnosti-no-1-pa-informaciya-pro-kilkist-pracevlashtovanyh-gromadyan-subyektamy

Чернігівський обласний центр зайнятості