Шановні жителі Новобілоуської територіальної громади! Щиро вітаємо вас із величним та радісним святом — Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2022 14:37

Різдвяні свята завжди по-особливому зігрівають наші серця, дарують надію та зміцнюють віру. Вони здійснюють наші заповітні мрії та бажання, зближують одне з одним і спонукають на добрі справи. Щиро зичимо, щоб світле різдвяне свято завітало в кожну оселю, і щедра доля наділила Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, безмежною любов’ю, взаєморозумінням, взаємоповагою та добром. Нехай перша різдвяна зірка подарує Вам духовне піднесення, і сповнить ваші серця великою радістю. Хай весь наступний рік Вас супроводжує Божа благодать. Бажаємо нашій українській землі миру, добробуту, щастя і розквіту. Хай Господь благословить Вас  і всю нашу Україну. Христос рождається! Славімо його!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус