Обдарована молодь Новобілоуської громади отримала спеціальні премії

Дата: 05.01.2022 16:48

Новобілоуська сільська рада стимулювала особисті досягнення талановитих дітей громади преміями. Грошові заохочення вони отримали за успіхи в навчанні та спорті. Це стало можливим завдяки прийняттю спеціальної Програми роботи з обдарованою молоддю Новобілоуської сільської ради на 2021 рік, яка розроблена відповідно до законів України «Про загальну середню освіту» та «Про місцеве самоврядування в Україні». Програма спрямована на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості в сучасному суспільстві, постійного духовного самовдосконалення.

Премія призначається з метою підвищення інтересу учнів до участі в конкурсах, турнірах, олімпіадах, змаганнях, вивчення спеціальних та фахових дисциплін; підтримки обдарованої молоді та стимулювання її творчості, а також засвідчення особистих досягнень на місцевому рівні. Розмір премії становить від 1 до 3 тисяч гривень. У 2021 році її отримали Марія Янковська, Поліна Підгайна, Кирило Товстоліс, Олександр Пригоровський, Ярослав Ільєнко, Станіслав Осипенко, Олександр Мазюк, Поліна Дяченко, Анастасія Москаленко.