Шановні працівники енергетичної галузі! Щиро вітаємо Вас із професійним святом — Днем енергетика України!

Дата: 22.12.2021 11:30

Ваша праця дуже важлива та безцінна. Адже завдяки Вам у наших оселях завжди світло, тепло й затишно, функціонують транспорт і зв’язок, працює промисловість, розвивається економіка. Ми цінуємо те, що Ви виконуєте свою роботу якісно та професійно.

Шановні працівники електростанцій, інженери, ремонтники, допоміжний персонал, ветерани праці, від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії і наснаги, стабільної та безаварійної роботи, успіхів у всіх починаннях, миру, злагоди, любові, родинного затишку, благополуччя і добра.

Зі святом!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус