14 грудня — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 10:03

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

35 років минуло від дня трагедії, наслідки якої не дають спокою вже багато років. Страшні події 26 квітня 1986 року назавжди залишаться в пам’яті теперішніх і майбутніх поколінь. Ми низько вклоняємося перед мужністю, самовідданістю, професіоналізмом та самопожертвою наших ліквідаторів. І з сумом згадуємо тих, хто віддав своє життя в боротьбі з ліквідацією катастрофи та не допустив, щоб вона переросла у глобальну трагедію для нашої України та всього світу.

Шановні ліквідатори, ми глибоко вдячні Вам за ліквідацію наслідків найжахливішої техногенної катастрофи ХХ століття у тогочасних екстремальних обставинах. За те, що Ви працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха і намагалися якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, не шкодуючи свого здоров’я та життя.

Шановні чорнобильці, щиросердно бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, добра, сил і наснаги, сімейного затишку та благополуччя. Нехай ваші серця зігрівають любов рідних та щира  подяка людей.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус