8 грудня — день жалоби в Чернігівській області

Дата: 08.12.2021 11:14

Розпорядженням голови Чернігівської облдержадміністрації № 1080 від 7 грудня 2021 року 8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом.

Трагедія забрала життя тринадцяти людей. Ще семеро у тяжкому стані перебувають з травмами у лікарнях Чернігова.

У пам’ять про загиблих на території області 8 грудня усім установам і організаціям незалежно від форми власності рекомендовано скасувати розважальні заходи   та     приспустити державні прапори на будівлях органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Новобілоуська територіальна громада висловлює співчуття всім, хто втратив своїх рідних та близьких у жахливій ДТП, що сталася поблизу села Брусилів. Вічна пам’ять...