Відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради

Дата: 07.12.2021 13:01

У понеділок, 6 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради за участю сільського голови Дмитра Федорова, секретаря сiльської ради Світлани Стопичевої, керуючої справами виконавчого комітету Олени Плотнікової, доповідачів із питань порядку денного та працівників виконавчого апарату сільської ради.

Під час засідання було розглянуто 47 питань, які виносяться на розгляд засідання членами виконавчого комітету сільської ради. Зокрема, обговорювалися Програми щодо забезпечення  розвитку та життєдіяльності Новобілоуської територіальної громади; забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Новобілоуської сільської ради; схвалення розвитку фізичної культури та спорту у громаді; проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах громади; охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Новобілоуської сільської ради; розвитку «Інклюзивно-ресурсного центру»; попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування тощо. Після детального обговорення членами виконавчого комітету було одноголосно підтримано всі важливі питання.

По завершенню засідання відбулося урочисте нагородження з нагоди Дня місцевого самоврядування. З професійним святом працівників Новобілоуської сільської ради привітали голова Чернігівської обласної організації професійної спілки працівників державних установ України Марія Бойправ та сільський голова Новобілоуської сільської ради Дмитро Федоров. Вони подякували всім, хто самовіддано працює на благо Новобілоуської територіальної громади, відстоює інтереси місцевих жителів та дбає про розвиток місцевого самоврядування та побажали всім міцного здоров’я, нових професійних здобутків, оптимізму і наснаги в роботі.

Подяками голови Чернігівської обласної державної адміністрації нагороджено секретаря Новобілоуської сiльської ради Світлану Стопичеву та керуючу справами виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради Олену Плотнікову.

Почесною грамотою Чернігівської обласної організації професійної спілки працівників державних установ України нагороджено керуючу справами виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради Олену Плотнікову, старосту Халявинського старостинського округу Аллу Лісову та старосту Роїщенського старостинського округу Дмитра Шевченка.

Грамотами Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області нагороджено заступника сільського голови Юрія Ткаченка, начальника Фінансового відділу Наталію Мельник та начальника Відділу економічного розвитку та інвестицій Олександра Тітова.

Подяками Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області нагороджено оператора комп’ютерного набору, бухгалтера Відділу бухгалтерського обліку і звітності Наталію Кот та адміністратора Відділу «Центр надання адміністративних послуг» Альону Довгун.

За інформацією

Новобілоуської сільської територіальної громади

Чернігівського району Чернігівської області

Фото без описуФото без опису