Дата: 02.12.2021 10:00

Повідомлення про оголошення конкурсу

Виконавчий комітет Новобілоуської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади — спеціаліст Служби у справах дітей Новобілоуської сільської ради.

Розпорядження сільського голови № 306-к від 02.12.2021  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування Новобілоуської сільської ради».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, мають відповідати таким основним кваліфікаційним вимогам:

1. Бути громадянином України.

2. Освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.

3. Без вимог до досвіду роботи

4. Знання Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», та інших законів за спеціальністю.

5. Навички роботи на персональному комп'ютері в режимі користувача.

6. Вміння працювати в команді.

Документи приймаються: до 17:00 год. 31 грудня 2021 року за адресою: Чернігівська область Чернігівський район с. Новий Білоус, вул. Свиридовського, 54, тел. 68-86-42.

За детальною інформацією щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків звертатись до керуючої справами виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради Олени ПЛОТНІКОВОЇ.

Перелік необхідних документів для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 3х4 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

- електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія трудової книжки;

- копія військового квитка (у разі наявності).

Вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади

Новобілоуської сільської ради

спеціаліста служби у справах дітей

Основні професійні та кваліфікайні вимоги до кандидатів:

- бути громадянином України;

- освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста відповідного спрямування;

- вільне володіння державною мовою;

- знання Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про запобігання корупції", "Про службу в органах місцевого самоврядування", та інших законів за спеціальністю;

- навички роботи на персональному комп'ютері в режимі користувача.