Сокирко Наталія Василівна

Дата: 10.11.2021 07:15

Сокирко Наталія Василівна

Суб’єкт висування обраного депутата: самовисування.

Номер багатомандатного виборчого округу: №1.

Дата народження: 5 червня 1981 р.

Освіта: Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці за напрямом підготовки «право», здобула кваліфікацію бакалавра права. Міжрегіональна Академія управління персоналом за спеціальністю «правознавство», здобула кваліфікацію юриста. Національної академії державного управління при Президентові України,  здобула кваліфікацію магістр державного управління.

Місце роботи, посада (професія, заняття): головний спеціаліст юридичного відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації.

Місце прийому виборців, дні, години та номер телефону для звернень: 0934176975, sokirkonataliya@ukr.net