Висновок про якість освітньої діяльності закладу освіти, внутрішню систему забезпечення якості освіти та рекомендації щодо вдосконалення діяльності закладу освіти за результатами проведення інституційного аудиту Рудківського ЗЗСО І-ІІ ст.

Дата: 10.11.2021 14:41

Висновок про якість освітньої діяльності закладу освіти, внутрішню систему забезпечення якості освіти та рекомендації щодо вдосконалення діяльності закладу освіти за результатами проведення інституційного аудиту Рудківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

Рекомендації щодо вдосконалення діяльності закладу освіти за результатами проведення інституційного аудиту управлінням Державної служби якості освіти в Чернігівській області