Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 07.11.2021 07:03

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Завдяки вашому професіоналізму і багатому досвіду роботи мешканці нашої громади щоденно отримують кваліфіковану та якісну допомогу. Турбота про людей, їхнє майбутнє, забезпечення соціальних гарантій — це надважливі завдання. Ми цінуємо вашу працю, сповнену високого гуманізму, милосердя та душевного тепла. І щиро вдячні за те, що Ви щодня піклуєтесь про людей похилого віку, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, людей з інвалідністю; допомагаєте малозабезпеченим та багатодітним сім’ям долати життєві труднощі, знайти вихід зі скрутних ситуацій, спонукаєте повірити в себе і свої можливості. Дякуємо Вам за ваше терпіння, щирість і доброту до людей. Нехай ваша працьовитість, компетентність та душевне тепло і надалі служать людям.

З нагоди професійного свята бажаємо Вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, достатку, сімейного затишку, успіхів у благородній праці та всіх починаннях. Бажаємо здійснення мрій, оптимізму, невичерпної енергії, реалізації ідей та задумів.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус