Вітаємо з Днем залізничника України!

Дата: 04.11.2021 12:40

Шановні працівники залізниці та ветерани залізничної галузі!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом — Днем залізничника України!

У цей святковий день хочеться сказати Вам велике спасибі за вашу нелегку та важливу працю. Ми дякуємо за те, що Ви робите наші подорожі комфортними та безпечними і завжди зустрічаєте нас привітним поглядом з усмішкою на вустах. Ми цінуємо те, що завдяки вашим старанням у нашій країні здійснюються не лише пасажирські перевезення, а й перевозяться вантажі господарського призначення, зводяться мости та  будуються комфортабельні автомагістралі європейського зразка. Ми дуже вдячні, що кожен із Вас сумлінно й чесно виконує свою роботу.

Шановні залізничники, бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, бадьорості, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях Вас супроводжує лише зелене світло. Зі святом!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус