Вшанування пам’яті загиблих воїнів

Дата: 28.10.2021 15:43

Вшанування пам’яті загиблих воїнів

Сьогодні наша держава відзначає 77-му річницю вигнання нацистів з України. З цієї нагоди в Новобілоуській територіальній громаді відбулися церемонії вшанування пам’яті загиблих воїнів. Представники Новобілоуської сільської ради та старостинських округів громади взяли участь в урочистих заходах і покладанні квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків полеглим героям-визволителям. Згадати про заслуги воїнів прийшли й пересічні громадяни. Мешканці громади вшанували пам’ять усіх тих, хто ціною власного життя дозволив нам жити в мирній країні й тих, хто відстояв нашу рідну землю в роки Другої світової війни. Пам’ять про українців, які вибороли свободу важкими втратами, житиме вічно.

За інформацією

Новобілоуської  територіальної громади