28 жовтня — День визволення України від фашистських загарбників!

Дата: 28.10.2021 09:58

Дорогі жителі Новобілоуської територіальної громади, воїни-визволителі, ветерани Другої світової війни!

28 жовтня наша країна відзначає День визволення України від фашистських загарбників.

У цей день ми висловлюємо слова глибокої вдячності та низько вклоняємося всім нашим ветеранам, учасникам Другої світової війни і тим, хто своєю самовідданою працею в тилу наближав перемогу над ворогом.  Ми складаємо глибоку шану матерям і дружинам загиблих воїнів та дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн. Ми згадуємо всіх наших односельців, чиє життя забрала війна.

28 жовтня назавжди залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного українця. Адже Україна зазнала дуже великих жертв і руйнувань у Другій світовій війні. Скільки років минуло, скільки змінилося поколінь, але пам’ять про ті незабутні буремні роки, коли горіли села та міста й гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Наш народ заплатив неймовірно високу ціну за право бути вільними, і ми завжди пишатимемося подвигом наших борців за свободу Батьківщини.

Шановні ветерани, ми щиро вдячні Вам за мужність, відвагу, героїзм і нескореність духу та зичимо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, добра, миру, поваги, любові та уваги рідних і близьких людей. А мешканцям громади бажаємо плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної України.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус