Незабутня екскурсія до Чернігова

Дата: 14.10.2021 12:11

Незабутня екскурсія до Чернігова

Запорукою гармонійно розвиненої особистості є всебічний розвиток. Саме тому вихованці гуртків здобувають знання та досвід не лише у закладі освіти, а й поза його межами. 12 жовтня вихованці гуртка настільного тенісу «Чемпіони», що працює на базі Новобілоуського ЗЗСО І-ІІІ ст. від комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області, під керівництвом свого наставника Віталія Яшнікова відвідали Чернігівський обласний молодіжний театр і переглянули виставу «Поліанна». Після вистави вихованці здійснили екскурсійну прогулянку історичною частиною міста, яка принесла низку позитивних вражень.

Таке спілкування за межами звичного формату освітнього процесу допомагає згуртувати здобувачів освіти, а під час обговорення побаченого розкриває уміння дітей висловлювати власну думку та ділитися своїми емоціями і почуттями.