Відбулася 9 сесія 8 скликання

Дата: 23.10.2021 16:12

Відбулася 9 сесія 8 скликання

У п’ятницю, 22 жовтня, відбулася 9 сесія Новобілоуської сільської ради 8 скликання. На розгляд сесії було винесено 398 питань, серед яких, зокрема, питання щодо ремонту доріг та будівель територіальної громади; забезпечення населення препаратами інсуліну на цукровий і нецукровий діабет; охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Новобілоуської сільської ради; реформування і розвитку житлово-комунального господарства громади; розвитку дошкільної та загальної середньої освіти, закладів культури; фінансової підтримки КНП «Чернігівський районний центр Первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Чернігівської області. А також фінансові, земельні та інші комунальні питання.

Сесія відбулася за участі голови Новобілоуської сільської ради Дмитра Федорова, його заступника з питань діяльності виконавчих органів Юрія Ткаченка, керуючої справами виконавчого комітету Олени Плотнікової, секретаря сiльської ради Світлани Стопичевої, представників депутатського корпусу та виконавчого комітету.

Після детального обговорення питань депутатами були прийняті відповідні рішення шляхом поіменного голосування.

За інформацією Новобілоуської сільської ради

Чернігівського району Чернігівської області