Пошук

Перемога наших легкоатлетів

Дата: 18.10.2021 12:28
Кількість переглядів: 248

13 жовтня в Чернігові відбувся Відкритий чемпіонат  Чернігівської області з легкоатлетичного кросу серед дорослих, юніорів, юніорок, юнаків і дівчат.

Команду Новобілоуської сільської ради представляли легкоатлети сіл Халявина, Старого Білоуса та Нового Білоуса.

Переможцями змагань у своїх вікових категоріях на дистанції 2000 м стали: Кірил Товстоліс (Новий Білоус, тренер Марина Лісогор) та Анастасія Москаленко (Халявин, тренер Анатолій Гайовий). Третє місце посів Максим Заровний — 3000 м (Халявин, тренери Олександр та Світлана Ворчаки).

У загальнокомандному заліку команда Новобілоуської сільської ради посіла почесне третє місце поступившись лише легкоатлетам м. Чернігова та Ніжина.