Вітаємо з Днем кадрового працівника!

Дата: 12.10.2021 08:03

Шановні спеціалісти по добору персоналу, працівники кадрових служб, установ та організацій Новобілоуської територіальної громади!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом — Днем кадрового працівника!

Діяльність та розвиток будь-якої сфери нашої громади залежить від професіоналізму працівників. І велике значення в формуванні висококваліфікованого персоналу кожної організації відводиться саме працівникам кадрової служби. Кадровик — це людина, від якої залежить професіоналізм і кваліфікація колективу, згуртованість, організованість і успіх у роботі. Ми цінуємо і поважаємо Вас і вашу працю.

Дорогі кадрові працівники, в цей святковий день прийміть теплі вітання і побажання міцного здоров’я, життєвих сил, сімейного благополуччя, гарного настрою, процвітання та кар’єрного зростання. Нехай будь-які повороти долі відкривають лише нові обрії майбутніх високих звершень. Хай рідні завжди оточують вас любов’ю та розумінням, а колеги — повагою. Миру, злагоди, добробуту Вам і вашим родинам.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус