Шановні поштарі! Прийміть щирі вітання із Всесвітнім днем пошти!

Дата: 09.10.2021 08:05

Шановні поштарі! Прийміть щирі вітання із Всесвітнім днем пошти!

Ваша невтомна праця забезпечує зв’язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку.

Дорогі працівники пошти, бажаємо, щоб за свою суспільно необхідну працю Ви завжди отримували лише щиру вдячність від людей. Нехай Вам завжди вистачає сил і творчої наснаги, витривалості та успіхів на роботі, затишку і благополуччя в родинному колі. Зичимо Вам добрих трудових буднів, гарного настрою та добробуту. Хай доля дарує Вам міцне здоровя й довголіття, а вісточки, які ви приносити людям, будуть лише радісними. Щастя і благополуччя вам і вашим родинам!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус