Шановні юристи! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

Дата: 08.10.2021 08:04

Шановні юристи! Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

В усі часи праця правознавця була в пошані та визнана суспільством. І нині теж, певно, нема такої сфери діяльності, нема жодного підприємства чи організації, які можуть обійтися без консультацій юриста.

Ваш вибір професії — це вибір шляху відповідальності, відданості, справедливості та цілеспрямованості. Тож нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.
Бажаємо Вам високого професіоналізму та розуміння оточуючих. Нехай всі справи завершуються успішно, а в особистому житті завжди буде щастя, спокій і любов. Щиро зичимо вам міцного здоров’я, миру, злагоди, добробуту, удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої країни.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус