Шкільна спартакіада 2021-2022 навчального року розпочалася

Дата: 06.10.2021 12:42

Шкільна спартакіада 2021-2022 навчального року розпочалася

З метою залучення дітей до ведення здорового способу життя та популяризації спорту серед підростаючого покоління, в залік спартакіади школярів, цьогоріч 5 жовтня в Чернігові, на обласній базі СДЮШОР з лижного спорту, були проведені змагання з легкоатлетичного кросу, в яких взяли участь п’ять закладів загальної середньої освіти.

Учасників змагань привітав начальник відділу культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Новобілоуської сільської ради Олександр Чаус.

У загальнокомандному заліку змагань І місце вибороли легкоатлети Старобілоуського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

Переможці та призери змагань в особистому та командному заліку отримали грамоти.

За інформацією відділу культури,

сім’ї, молоді, спорту та туризму Новобілоуської сільської ради