Вітаємо наших переможців!

Дата: 05.10.2021 09:20

Вітаємо наших переможців!

Нещодавно вихованці секції з кікбоксингу комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області під керівництвом тренера Романа Осипенка взяли участь в обласних змаганнях із кікбоксингу, де здобули низку призових місць. А протягом останніх декількох днів, із першого по третє жовтня, юні спортсмени перебували в Харкові, де взяли участь у Всеукраїнських змаганнях із кікбоксингу, результатом участі в яких  є медалі та дипломи за зайняті призові місця. Так, вихованець секції з кікбоксингу Олександр Мазюк посів друге і третє місця у розділах хард і лайт, Богдан Аллахвардієв — перше у розділі хард та третє у розділі фул-контакт. Станіслав Осипенко отримав три нагороди — перше місце у розділі хард і два третіх місця у розділах лайт і семі, а вихованці секції Олександр Пригоровський та Ярослав Ільєнко посіли треті місця у розділах лайт-контакт, семі та хард. Загалом юні спортсмени вибороли два перших, одне друге і сім третіх призових місць. Вітаємо вихованців секції та тренера Романа Осипенка зі значними здобутками!