Вітаємо вихователів і всіх працівників дошкільної освіти!

Дата: 27.09.2021 10:33

Шановні вихователі та працівники дошкільної освіти!

Щиро вітаємо Вас із вашим професійним святом!

Вихователь — людина, в руках якої росте душа. Ви — перші люди після батьків, які роблять величезний внесок у розвиток та виховання наших дітей. Завдяки вашій любові до малечі, турботі та професіоналізму батькам набагато легше ростити своїх дітлахів. Завдяки Вам наші дітки ростуть розумними, чуйними та активними. Щиросердно дякуємо Вам за це. Низький уклін за вашу увагу, теплоту й доброту до малечі.

Дорогі наші вихователі та дошкільні працівники, в цей святковий день бажаємо Вам ніколи не втомлюватися від дитячого галасу та непосидючості наших дошкільнят. Нехай усе, що Ви віддаєте дітям, вертається до Вас сторицею. Хай дитяча любов завжди освітлює ваш життєвий шлях, хай Вам завжди вистачає терпіння у вашій нелегкій праці. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпного джерела сил, творчості та натхнення. Щастя, миру, любові, внутрішньої гармонії, тепла та достатку Вам і вашим родинам.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус