Як перевірити наявність субсидії?

Дата: 27.09.2021 09:13

Центр надання адміністративних послуг доводить до відома громадян

Департамент соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації направляє до відома та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи інформацію щодо можливості громадян перевірити призначення житлової субсидії онлайн.

Громадяни можуть перевірити призначення житлової субсидії за даними Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій, який знаходиться у відкритому доступі за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua.

Пошук у зазначеному реєстрі здійснюється за адресою домогосподарства. Для користувачів доступна інформація про те, чи призначена субсидія домогосподарству, про термін, на який призначено субсидію, про суми щомісячних нарахувань, а також, де міститься особова справа — назва органу соціального захисту населення.

Інформація у реєстрі оновлюється раз на місяць — на початку поточного місяця за попередній місяць.