Вітаємо наших спортсменів!

Дата: 22.09.2021 15:15

Вітаємо наших спортсменів!

17-18 вересня вихованці секції з кікбоксингу (керівник Роман Осипенко) комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Новобілоуської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області взяли участь у відкритому Кубку Чернігівської області з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку. Юні спортсмени показали високі результати участі в різних видах програм: лайт-контакт, пойнт хард спаринг, пойнт-спаринг, фул-контакт, та посіли вісім перших призових місць і пять других місць.

Вітаємо наших спортсменів Ярослава Ільєнка, Олександра Пригоровського, Станіслава Осипенка, Дмитрія Наконечного, Олександра Солодкого, Богдана Авраменка, Олександра Мазюка, Богдана Аллахвардієва та їхнього тренера Романа Миколайовича Осипенка!