Новобілоуська сільська рада інформує

Дата: 13.09.2021 09:52

Новобілоуська сільська рада на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 05 червня 2018 року № 130 (надалі - Порядок), інформує споживачів про намір здійснити встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води (за наявності), які надає АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі – АТ «ОТКЕ»).

Весь обсяг необхідної інформації, визначеної Порядком, 13.09.2021 р. АТ «ОТКЕ» оприлюднено на власному сайті (http://new.teplo.cn.ua).»