«Мама, тато, я — спортивна сім’я» за участю наших мешканців

Дата: 20.09.2021 14:50

«Мама, тато, я — спортивна сім’я» за участю наших мешканців

Цієї суботи в Чернігові відбулися обласні змагання в рамках Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я — спортивна сім’я». Вже не перший рік вони проводяться Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» із метою формування свідомої потреби у заняттях фізичною культурою в колі сім’ї. Нині змагання стали на стільки популярними, і кількість бажаючих взяти в них участь так зросла, що тепер вони проводяться в кілька етапів. Зокрема, в цьому спортивному заході взяли участь сім’ї, які стали переможцями змагань у територіальних громадах. Для команд спортивного свята були підготовлені цікаві естафети, які під силу людям з будь-якою спортивною підготовкою. Серед учасників була і сім’я Костенків зі Старого Білоусу.

За інформацією

Новобілоуської сільської територіальної громади