Всесвітній день прибирання

Дата: 18.09.2021 18:00

Всесвітній день прибирання

Фото без описуУ суботу, 18 вересня, відбувся Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Мільйони активістів по всьому світу вийшли на вулиці міст, сіл, у парки та сквери, щоб зробити свої населені пункти і країни чистішими. До акції долучилися також усі регіони України. Підтримала її й наша Новобілоуська територіальна громада.

Працівники Новобілоуської сільської ради разом із робітниками приватного багатопрофільного підприємства «ВИМАЛ» прибрали територію біля місцевого озера.

Як результат було прибрано та вивезено немало сміття та упорядковано територію. І вкотре була можливість переконатися, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Щиро дякуємо всім мешканцям громади, представникам наших старостатів і просто небайдужим людям, які, відклавши свої особисті справи та клопоти, не залишилися байдужими до Всесвітнього дня прибирання і долучилися до великої толоки.

За інформацією

Новобілоуської сільської територіальної громади