Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту України!

Дата: 11.09.2021 08:51

Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту України!

Шановні спортсмени, тренери, фахівці галузі фізичної культури і спорту, прихильники фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя!

Сердечно вітаємо Вас із Днем фізичної культури і спорту України! Святом здоровя, сили, гарту, мужності та краси, яке уособлює велич сили духу і патріотизму, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя та сприяє його популяризації.

Висловлюємо вам щиру вдячність за те, що Ви дбаєте про здоров’я та активне дозвілля нашої громади, долучаєтеся до формування здорової нації, докладаєте зусилля до того, щоб представники нашої громади відзначалися на спортивних аренах України, Європи і світу.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, спортивного довголіття, миру, особистого щастя, успіхів у справі розвитку фізичної культури і спорту, високих здобутків та омріяних перемог, які стануть взірцем для підростаючого покоління нашої держави.

З глибокою повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус