Вітаємо з Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг!

Дата: 06.09.2021 12:45

Вітаємо з Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг!

Шановні працівники найкращого ЦНАПу — відділу надання адміністративних послуг населенню виконавчого комітету Новобілоуської сільської ради!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом — Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг!

Чимало жителів Новобілоуської територіальнної громади щодня звертається до Вас по допомогу  і отримує якісне обслуговування та привітне ставлення. Дякуємо за Вашу ефективну роботу та високоякісне надання адміністративних послуг. І з нагоди професійного свята та 9-ї річниці мережі ЦНАП ми бажаємо Вашому  чудовому колективу успіхів, творчої наснаги і професійного зростання у Вашій важливій справі, не зупинятися на досягнутому, відповідати найвищим стандартам у роботі та розвиватися. Зичимо Вам невичерпної енергії, натхнення, щастя, радості від життя та удачі. Міцного здоров’я, добробуту, миру  та злагоди Вам і Вашим родинам!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями —

сільський голова Новобілоуської територіальної громади  Дмитро Федоров,

виконавчий комітет та депутатський корпус